تبلیغات
کانون ورزشی اوج دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا - حضور موفق تیم هندبال فسا در مسابقات جام ریاست جمهوری


مسابقات نوجوانان جام نهاد ریاست جمهوری از ۲۴ مرداد ماه لغایت سوم شهریورماه 94 با حضور ۱۰ تیم خارجی و ۹۰ تیم ایرانی در مشهد مقدس در حال برگزاری است.
نخستین دوره جام نهاد ریاست جمهوری از (شنبه) با حضور 83 تیم داخلی و 6 تیم خارجی در مشهد و در 8 سالن ورزشی به صورت همزمان آغاز شد.
 تیم های ازبکستان، لهستان، چین، قطر، عراق و کره جنوبی نمایندگان خارجی حاضر در این رقابت‌ها هستند که به همراه 83  تیم داخلی در مسابقات شرکت کرده‌اند.

تیم هندبال شهرستان فسا در گروهg این رقابت ها با تیم های كره جنوبی، قزوین البرز ، ابهرزنجان ، قنات زارچ و سمنان هم گروه می باشد.

سرپرستی تیم فسا به عهده محمد رضا بخشی دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه فسا و مربی گری آن به عهده محمد  پور گنجی است‬‬.

در همین رابطه محمدرضا بخشی سرپرست تیم فسا به خبرنگار ما گفت: مسابقات در سنین نوجوان درحال برگزاری است  و در تیم فسا از 15 بازیکن 13 نفر آن را نونهالان تشکیل میدهند.
وی افزود: فسا هم به عنوان یکی از نماینده های فارس در مسابقات بین المللی جام ریاست جمهوری هندبال است که با مشکلات مالی زیاد به مسابقات اعزام شده است.

بخشی اضافه کرد: از استان فارس چهار تیم در این رقابت ها حضور دارند که تا کنون فسا و کازرون دو بازی قبلی خود را برده اند و تیم های جهرم و مرودشت دیگر نمایندگان فارس در این رقابت ها هرکدام یک باخت و یک برد در کارنامه دارند.

لازم به ذکر است تیم فسا دو بازی قبلی خود را با نتایج زیر با پیروزی به پایان برده است: 

بازی اول فسا 23 سمنان 18
بازی دوم فسا 25 زنجان 15 

هدف از برگزاری این رقابت ها توسعه هندبال در کشور و همچنین کشف استعدادهای رده سنی پایه است.تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394 | 06:00 ب.ظ | نویسنده : دبیروبلاگ ورزشی آوای اوج | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ولف دی ال