تبلیغات
کانون ورزشی اوج دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا - جملات ورزشی از مقام معظم رهبری
*طلبه‏ ها باید ورزش كنند؛ طلبه‏ ها باید كوهنوردى بروند.

*كوهنوردى امتیازات برجسته و ممتازى دارد. مهم ترینش همان عزم و اراده‏ ى بین انسان و انگیزه ‏هاى درونى خود او است.

*من مى‏ خواهم ورزش جانبازان را هم، به طور مؤكّد متذكر شوم. البته، الحمدللَّه ورزش جانبازان خوب بود. الحمدللَّه در میدانها خوب بوده. *همین‏طور كه شما گفتید، در المپیك مدالها و افتخارات بیشتر و چهره‏ هاى بهترى كسب كردند؛ اما بخصوص، روى اینها كار بكنید. علت آن هم این است كه جانبازان، سابقه ‏ى جبهه دارند. اینها یك قهرمانى را انجام دادند، یعنى وضع جسمانى آنها، نشان‏دهنده ‏ى قهرمانى است. *كارى است كه كردند و یك پرونده، با اینها همراه است. بنابراین، اینها آن‏جا امتحان دادند؛ باز هم مى‏ توانند در میدانهاى ورزشى، ان‏شاءاللَّه امتحان بدهند.

*من ورزش را براى همه لازم مى‏ دانم. [كوهنوردى‏] یك ورزش سنگین، خیلى باابهت و خوب است؛ بنابراین لازم است.

*ورزش زنان، كار لازمى است. زنان هم نصف جمعیت كشورند؛ باید ورزش بكنند؛ اما محیط ورزش زنان، بایستى به گونه‏یى باشد كه با حدود اسلامى، مطلقاً مساسى پیدا نكند.

*ورزش كوهپیمایى و راهپیمایى در كوه كارى است كه مى‏تواند عمومى، یعنى براى زن و مرد و بچه و بزرگ باشد؛ از همه‏ ى ورزشهاى دیگر هم كم‏ خرجتر است.

*ورزش، اطمینان و اعتماد نفس در انسان ایجاد مى‏كند. جوان را به خودش مطمئن و خاطر جمع مى ‏كند. خاصیت طبیعى ورزش این است كه آنها را از آن حالت خمود و ركود بیرون مى‏ آورد.تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394 | 03:21 ب.ظ | نویسنده : دبیروبلاگ ورزشی آوای اوج | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ولف دی ال